اپیکور

اپیکور

1

گروه اپیکور بند شامل 4 عضو اصلی به نام «امیر» و «حسین» به عنوان رپر و «آرمان» و «آتنا» به عنوان خواننده در سبک «R&B» می باشد.

آهنگسازی این گروه را «آرمان» بر عهده دارد . سبک «Epicure» بر پایه تلفیق موزیک داب استپ با هیپ هاپ و بلوز می باشد و در این زمینه تعداد زیادی سینگل ترک و دو مجموعه به نام جمعه شب و یک از این گروه منتشر شده است. فعالیت «اپیکور» تحت لیبل «متفقین» قرار دارد.

از نکات قابل توجه در مورد ادعای گروه، در باره شکستن رکورد جهانی فست خوانی در موزیک «فاطماگل» توسط امیر اپیکور می باشد. که با واکنش های متفاوتی در فضای مجازی روبرو شد. لازم به ذکر است که ویدیوی اجرای زنده این ترک نیز پس از مدتی منتشر شد. فعالیت دیس و انتقادی اپیکور به گروه 13 ، سپهر خلسه و بعضی از اعضای زدبازی دیده شده است.

لازم به ذکر است که در سال ۹۴ «حسین اپیکور» به دلیل حمله صرع چند هفته ای در بیمارستان بستری شد و پس از بهبودی موقت متاسفانه در بیست و سوم فروردین ماه سال 96 دارفانی را وداع گفت . حسین به تاریخ بیست و چهارم فروردین ماه سال 96 طی مراسمی باشکوه که همراه با حضور سایر هنرمندان و تعداد زیادی از طرفداران وی برگزار شد و در قطعه 48 ، ردیف 13 بهشت زهرا تهران به خاک سپرده شد. فعالیت « اپیکور» پس از فوت حسین ، با ترک «میام پیشت داداش» ادامه یافت و کماکان نیز ادامه دارد.

از جمله فعالیت های حرفه ای و جنجالی اپیکور ، میتوان به انتشار اخباری در تیتر روزنامه های معتبر مبنی بر آهنگ های ترلامپ (اپیکور و ترامپ) و جزناله (حمله از زیر زمین به موسیقی پاپ) اشاره کرد.

آهنگهای اپیکور

اپیکوربابا کرم

دانلود آهنگ جدید اپیکور به نام بابا کرم