راغب

راغب

5

مصطفی راغب ( با نام هنری راغب ) در سال ۱۳۶۸ در تهران متولد و بزرگ شده شهر تاریخی یزد خواننده جوان و خوش صدای پاپ ایرانی می باشد. از ۶ سالگی با خوانندگی و نقاشی و بازیگری وارد دنیای هنرشد. راغب تاکنون در جشنواره‌های مختلف داخلی و بین‌المللی موفق به کسب بیش از ۲۰ عنوان برتر در زمینه‌های مختلف فرهنگی و هنری شده است. تمامی حقوق مرتبط و فعالیت های هنری راغب متعلق به موسسه ی فرهنگی هنری آوازی نو می باشد.

راغب در ابتدا با قرائت کلام وحی و با توجه به تسلط بر مقام‌های موسیقی عرب و ایرانی توانست ضمن کسب رتبه های متعدد کشوری در زمینه‌های قرائت نظر اساتید خود را جلب نماید.
این خواننده جوان که خود مدرس آواز ایرانی است .فعالیت رسمی خوانندگی خود را از سال 1385 آغاز نموده وی تاکنون قطعاتی مانند همینه عشق، چشم‌های تو، صدای باران، نرو، شب یلدا و … را ارائه نموده است.

راغب در طول فعالیت هنری خود از اساتیدی چون اکبر عزیزی، حمیدرضا نوربخش، مجید کیانی و علی جهاندار تاثیر پذیرفته است و مهمترین نقطه قوت خود را در عرصه فعالیت‌های هنر خویش ایمان به خدا و اراده محکم و قوی می‌داند. این هنرمند با هدف حقیقی تولید آثار فاخر و ماندگار با موضوع صلح، عشق، دوستی و مهربانی کار خود را در سال 1397 بصورت رسمی با موسسه آوازی نو آغاز نموده است.

آثار راغب تاکنون با همکاری هنرمندانی چون علی قمصری، فرید سعادتمند، عبدالجبار کاکائی، بابک بابائی و… تولید شده است.

آهنگهای راغب

راغبتو را که دیدم

دانلود آهنگ جدید راغب به نام تو را که دیدم

راغبپدر

دانلود آهنگ جدید راغب به نام پدر

راغببهار

دانلود آهنگ جدید راغب به نام بهار

راغبپیچک

دانلود آهنگ جدید راغب به نام پیچک

راغبشالت

دانلود آهنگ راغب به نام شالت