شایع

شایع

3
1

محمدرضا شایع از اعضای ثابت گروه کاغذ ، متولد 12 مرداد سال 1371 در محله شاه عبدالعظیم و ساکن تهران می باشد.

«شایع» تکست نویسی را در سن 14 سالگی به صورت جدی آغاز کرد و در سال 89 اولین کار رسمی خود را به نام «یه روز خوب میاد» منتشر کرد. بعد از ششمین اثر خود مورد تحسین رپر معروف حصین قرار گرفت و با دعوت او به گروه کاغذ رکورد ملحق شد و محبوبت تر از گذشته به فعالیت خود ادامه داد.

سبک تکست نویسی «شایع» بر پایه طنز تلخ و بیان مشکلات ، شرایط اجتماع و وضع جوانان به زبان ساده ، همراه بازی با کلمات می باشد.

یکی از قسمت های جذاب این آرتیست پنهان ماندن چهره ی او به مدت 10 سال از فعالیت خود است به طوری که هیچ عکسی از او در فضای مجازی منتشر نشده بود ، اما سرانجام در تیزر آلبوم “اینجانب” این طلسم شکسته شد و طرفداران وی موفق به تماشای چهره ی او شدند.

عضویت در لیبل «کاغذ» و انتشار آلبوم «کرم» تحت این لیبل که با همکاری «حصین» همراه شد به شناسایی هرچه بیشتر محمد رضا به مخاطبین کمک کرد.

بعد از این مجموعه، و ایجاد وقفه کوتاه مدتی در فعالیت او که به گفته خودش به دلیل مشکلات شخصی ایجاد شده بود ، انتشار چند سینگل ترک، اسم «شایع» را مجددا بر سر زبان ها انداخت.

از نکات همیشه قابل بحث برای طرفداران محمدرضا شایع ممانعت وی از نمایش چهره اش می باشد . نکته ای که «شایع» آن را فقط منوط به محدودیت ها و دلایل شخصی خودش می داند. لازم به ذکر است که طبق اعلام قبلی وی هیچ کدام از عکس های منتسب به او در محیط مجازی واقعی نیست.

از همکاری های منتشر شده توسط وی می توان به همخوانی در کنار آرتیست هایی همچون «حصین» ، «تی دی» ، «نیموش» ، « کنیس» اشاره کرد.

آلبومهای شایع

شایعاینجانب

دانلود آلبوم شایع به نام اینجانب

آهنگهای شایع

شایع و مهراد هیدنمصر

دانلود آهنگ جدید شایع و مهراد هیدن به نام مصر

شایعمخلص کلوم

دانلود آهنگ جدید شایع به نام مخلص کلوم

شایع و دانیالکوچه های 3 متری

دانلود آهنگ جدید شایع و دانیال به نام کوچه های 3 متری