قیصر

قیصر

1

قیصر خواننده پاپ، متولد ۱۶ خرداد ماه سال ۱۳۴۹ در محله سرچشمه شهر تهران، نوه حبیب الله بلور (کشتی گیر، مربی کشتی، مدیر ورزشی و بازیگر سینما) است. نام اصلی قیصر خواننده، “بینش بلور” است و او با نام قیصر فعالیت خود در زمینه موسیقی را ادامه می دهد. مدت هاست با نام هنری قیصر فعالیت می کند ، پدرش از هنرمندان عرصه بازیگری و کارگردان تئاتر بود قیصر : عموی بزرگم حسین خان بلور، ایشون تو خبرگزاری پارس بودند، عموی پدرم حبیب الله بلور مربی نام دار کشتی (مربی غلامرضا تختی) بود، حسن خان بلور از پایه گذران بازیگری و تئاتر هم در ایران بود.

ابتدا با خواندن قرآن و اذان در سر صف و عضویت در گروه سرود مدرسه شروع کرد. بعد از آن در سال 1360 گروه هنری برای خوانندگی را تشکیل دادیم و در مراسمات و تولدات خصوصی شرکت می کردیم. هر چند که خانواده قیصر همگی منشی پهلوانانه و هنرمند داشتند اما به هر شکل وی در سم ۱۹ سالگی و همزمان با شروع جنگ تحمیلی ایران و عراق، از ایران مهاجرت کرد ابتدا دو ماه و نیم در ترکیه ساکن بود سپس به اسلو پایتخت نروژ رفت، در همانجا به کسب و کار و زندگی مشغول شد و همزمان به دلیل علاقه ی ذاتی اش به موسیقی، فعالیت خود را در نروژ کلید زد

قیصر و همسرش علارغم داشتن یک پسر و یک دختر از یکدیگر جدا شدند. قیصر پس از جدا شدن از همسرش ازدواج مجدد نکرد و گاهی عکس هایی ار دختر خود آیلین، و یا پسرش آرین در صفحه اینستاگرام خود منتشر می کند. هر دو بزرگ شده و تحصیل کرده آمریکا در کنار مادرشان هستند آرین 27 ساله با دختری از چین ازدواج کرده و در لس آنجلس تعمیرگاه بزرگ دارد، آیلین دخترش 22 ساله فوتبالیست هست و دانشجو می باشد.

قیصر برای بار دوم ازدواج نکرده و به گفته دوستش با یک دختر نروژی به نام جرمی برت دوست هست و هنوز برای ازدواج تصمیمی گرفته نشده است. کتاب خواندن را دوست دارد و همچنین به ورزش علاقه خاصی دارد و اوقات فراغتش را با خواندن کتاب و ورزش کردن سپری می کند.

او شدیدا فوتبالی است و می گوید من عاشق استقلال هستم، فوتبال ایران را دوست دارم، تیم ملی را خیلی دوست دارم و تنها تیمی که می تونه اشک منو در بیاره و خوشحالم بکنه تیم ملی ایران هست. او اطلاعات زیادی در مورد تاریخ و اطلاعات بازی های فوتبال دارد، و می گوید بخاطر ناصر حجازی طرفدار استقلال شده و او را خوشتیپ ترین بازیکن فوتبال می داند.

آهنگهای قیصر

قیصرقر کمر

دانلود آهنگ جدید قیصر به نام قر کمر