مسعود جلیلیان

مسعود جلیلیان

1
1

مسعود جلیلیان خواننده خوش صدای کرد Masoud Jalilian زبان میباشد که در سال 1369 در محله نقلیه شهر کرمانشاه متولد شده است ، این خواننده خوش صدا و محبوب کرمانشاهی کار خود را در رشته موسیقی و خوانندگی در سال 1387 در سن 18 سالگی استارت زده است ، وی فوق دیپلم رشته حسابداری داردو در حال حاظر به یکی از معروف ترین و محبوب ترین خوانندگی ها در بین تمام ایرانیان به خصوص کرد ها دارد و افتخار ایران است.

مسعود جلیلیان اولین استودیو موسیقی خود (Ice Record) را با نام راه اندازی کرد و به صورت حرفه ای به تنظیم وساخت موسیقی ، و خوانندگی می پردازد وی که به امپراطور موسیقی شهر کرمانشاه معروف است ، خود را با کارهای زیبایش لایق این عنوان کرده است.

خواننده های مورد علاقه این خواننده خوش صدای کرمانشاهی عبارت اند از: استاد بزرگ موسیقی کرمانشاهی حشمت الله لرنژاد و خواننده خوش صدای پاپ مهدی احمدوند . وی با خوانندگان دیگر کرمانشاهی از جمله: محسن لرستانی و محمد امین غلامیاری و میلاد بیات ارتباط نزدیکی دارد.

او چندی پیش ازدواج کرده است و تصاویری از فرزندش در فضای مجازی دیده شده و در آغوشش گرفته است. ایشان فرزند دختری کوچولویی به نام آوا دارد .

آهنگهای مسعود جلیلیان

مسعود جلیلیان و رامین نصرتینوروز

دانلود آهنگ جدید مسعود جلیلیان و رامین نصرتی به نام نوروز

موزیک ویدیوهای مسعود جلیلیان

موزیک ویدئو مسعود جلیلیان و رامین نصرتینوروز

دانلود موزیک ویدئو جدید مسعود جلیلیان و رامین نصرتی به نام نوروز