هوروش بند

هوروش بند

1

مهدی دارابی در 17 مردادماه 1372 در تهران به دنیا آمد و اصالتا اهل کوهدشت لرستان می باشد . بند هوروش با همکاری مسعود جهانی ، و مهدی دارابی و آرش عدل پرور و مسیح در سال 1395 شکل گرفت و با تک آهنگ به یاد تو می افتم شروع به فعالیت کرد که از جمله موفق ترین آن ها می شود به آخر منو به باد، به کی پز می دی، ماه دلم، خنک شد دلت و فاصله نه اشاره کرد هوروش بند برای اولین بار در تاریخ 2 شهریور 1396 در جزیره کیش به روی صحنه رفت ، مهدی دارابی ازدواج نکرده است و مجرد میباشد او در برنامه دورهمی اعلام کرد که تصمیم دارد به زودی ازدواج کند ولی خبری درباره ازدواجش در هیچ خبرگزاری معتبری منتشر نشده است.

هوروش بند یکی از گروه هایی بود که در تابستان پر خبر 96به استیج راه پیدا کرد و شهریورماه چهار اجرا در تهران داشت اما این گروه داستان متفاوتی نسبت به سایر خواننده ها دارد.«مسعود جهانی» یکی از تنظیم کننده های جوان موسیقی استکه طی چند سال اخیر با خوانندگان مختلفی همکاری موفقی انجام داده است.آنها در ادامه قطعات «مجنون» و «آخر منو به باد داد» را به مخاطبانشان ارائه کردنداما اتفاق ویژه برای هوروش در قطعه «به کی پُز میدی؟» رخ داد.آهنگی توانست دایره شنوندگان این گروه نوپا را گسترده تر کندو مسیر را برای برگزاری کنسرتشان هموارتر کرد.«ماه دلم»، «عاشقم»، «خنک شد دلت» و «فاصله نه»سایر کارهای آنها تا شهریور 96 بود. نکته دیگر درباره هوروش این است که این گروه علاوه بر تولید محتوا برای خودش تأمین کننده کلام و موسیقی چهره های مختلف بازار هم هستو به عبارت دیگر این گروه شامل چند تولیدکننده است که در کنار هم جمع شده اند.

این کلمه هوروش نیست بلکه هوروَش به معنای فروزان مثل خورشید است. من موقع خواندن این کلمه اشتباه کردم و فکر کردم که هوروش است!(خنده) درواقع اشتباه لفظی من باعث شد نام گروهمان هوروش باشد! مجید فرهبد هم لوگوی گروه را طراحی کرد که البته چندبار روی آن کار کردیم تا به نتیجه رسیدیم.

در سال 94 به دنیال انتشار اولین آلبوم خود دچار مشکل شد با پیگیری ها مشخص شد استفاده از اهنگ های او توسط رادیو جوان موجب شد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مهدی دارابی را ممنوع الکار کند که مدتی بعد این مشکل برطرف شد

از آهنگ های معروفی که توسط او خوانده شده و خیلی خوب شنیده شد 3 قطعه به نام های “ازت خاطره دارم” و “به من سر بزن” و تو حالت ناخوشه” میباشد با استقبال خیلی زیاد مواجه شد. تیتراژ پایانی برنامه ی فرمول 1 با اجرای مهدی دارابی ، فرمول یک برنامه ای است که از شبکه ی یک با اجرای علی ضیا پخش می شود. این برنامه از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 6:30 تا 8:10 صبح پخش می شود. تیتراژ پایانی «فرمول 1» با اجرای هوروش بند روی آنتن می رود. برای تیتراژ این برنامه تلویزیونی از ترانه و ملودی آرش عدل پرور بهره برده و همانند همیشه تنظیم آن بر عهده مسعود جهانی است. مهدی دارابی خواننده هوروش نیز این قطعه را اجرا کرده است.

دارابی همچنین در قامت ترانه سرا و آهنگساز با خواننده هایی نظیر محمد علیزاده ، شهاب رمضان، آرش و مسیح و … همکاری داشته است. مهدی دارابی موسیقی سنتی روحوضی را با موسیقی سنتی امروز تلفیق کرده و موسیقی R&B و هیپ هاپ را هم به آن اضافه کرده است.

آهنگهای هوروش بند

هوروش بندمثل ماهی

دانلود آهنگ جدید هوروش بند به نام مثل ماهی